Regulamin i zasady

Poniżej przedstawiamy regulamin i zasady zamawiania produktów w naszym serwisie. Przeczytaj dokładnie zanim zamówisz!

Każdy użytkownik tego serwisu znajdującego się pod adresem http://www.twojamarka.eu podlega aktualnej Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie:

Jakakolwiek zmiana nie wpływa na podstawową zasadę:

Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy teleadresowych użytkowników serwisu http://www.twojamarka.eu. Dane personalne, adresy email są zabezpieczone z należytą starannością i nie są przechowywane na serwerach.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. 

Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię, nazwisko, adres dostarczenia produktu, adres mail i telefon. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły, jeśli dane te są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Zamawiając produkt za pomocą formularza lub też za pomocą maila wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z późniejszym zmianami.

Newsletter

Zapisanie się na newsletter-a wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia, nick-a i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Wysyłamy e-maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Jeśli wyrazisz zgodę w przesłanym do Ciebie e-mailu, chęci otrzymywania newslettera, to wtedy i tylko wtedy Twój adres e-mail zostanie dodany do listy mailingowej serwisu www.twojamarka.eu.

Zapisując się na newsletter-a wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z późniejszym zmianami.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości reklamowych oraz informacji na temat serwisu, zniżek i promocji z zakresu krawiectwa, produkcji odzieży, informacji własnych i partnerów serwisu. Wszelkie spory, mogące wyniknąć między właścicielem portalu a jego Użytkownikami będą rozpatrywane przez sąd właściwy dla właściciela portalu.

Rezygnacja z otrzymywania newslettera polega na najechaniu, w przesłanym e-mailu - znacznika (Unsubscribe), który znajduje się na samym dole każdego otrzymanego przez użytkownika e-maila.

Przesyłanie plików z projektami

Przesyłając plik z projektem, oświadczam, że Posiadasz do niego prawa autorskie. Pliki, co do których jest podejrzenie o bezprawne ich wykorzystywanie, mogą być cofnięte do realizacji. 

Nasza galeria

ul. Wrześniowska 41/2
33-300 Nowy Sącz
produkcja(@)twojamarka.eu
gsm. 507131079