O nas i naszej działalności!

Czym się zajmujemy, co tworzymy, co posiadamy i gdzie działamy! Opis zakresu działalności naszej firmy. Przeczytaj koniecznie!

Zobacz kontakt

Czym się zajmujemy, co tworzymy i co posiadamy.

Zakład krawiecki Nowy Sącz – profesjonalizm w każdym calu. Kluczem do sukcesu jest dobry pomysł na strój. Wiadomo, że czasami znacznie ważniejsza jest jego funkcjonalność oraz odporność na działanie przeróżnego rodzaju substancji lub czynników zewnętrznych lub sam design. W każde zlecenie wkładamy maksimum pracy, by Klient był zadowolony. Uważamy, że profesjonalne krawiectwo to podstawa dobrze pobranych wymiarów, odpowiedni dobór materiałów oraz profesjonalnie wykonany projekt. Efekt uzyskany dzięki naszemu doświadczeniu to sukces gwarantowany.

Czym się zajmujemy?

Projektowaniem i produkcją odzieży: specjalistycznej, firmowej, sportowej, historycznej, eventowej i dziecięcej na specjalne zamówienie.

Co tworzymy?

Tworzymy innowacyjną, kreatywną i pomysłową odzież dla firm i osób indywidualnych jak np. odzież 3D, alby komunijne, mundurki szkolne, sportowa odzież dla dzieci, kostiumy dla hostess, kostiumy imprezowe, okolicznościowe, stroje firmowe, ubiory dla osób puszystych, szczupłych. Wszystko to na specjalne zamówienie.

Co posiadamy?

Niezwykłe doświadczenie w zakresie projektów i produkcji odzieży oraz własne profesjonalne maszyny. Przede wszystkim posiadamy chęć i motywację do realizowania Twoich marzeń.

Gdzie działamy?

Zakład krawiecki Nowy Sącz, firma „Marka” zaprasza do współpracy osoby indywidualne, firmy oraz firmy eventowe. Znajdziesz nas pod hasłem Krawiectwo Nowy Sącz, lub też usługi krawieckie Nowy Sącz. Pełne dane adresowe znajdują się w zakładce – KONTAKT.

Nasza galeria

ul. Wrześniowska 41/2
33-300 Nowy Sącz
produkcja(@)twojamarka.eu
gsm. 507131079