Warte przeczytania!

Artykuły prasowe promujące odzież specjalistyczną. Zastosowanie, przykłady i wizualizacje projektów w praktyce. Dla koneserów dobrego stylu!

Zobacz galerię
24 lipiec

Rabat 10% dla Klientów BeskidCard na nasze usługi Polecamy

Napisał 

Uprzejmie informujemy wszystkich naszych Klientów, iż "Twoja Marka" dołączyła do Programu Partnerskiego BeskidCard i dzięki temu każdy posiadacz karnetu BeskidCard ma możliwość uzyskania 10% rabatu na cały asortyment (produkty i usługi naszej firmy).

Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego karnetu zachęcamy do jego nabycia na stronie internetowej http:// www.beskidcard.pl, a następnie skorzystanie z naszej niezwykłej promocji.

BeskidCard jest stroną internetową, na której można zakupić karnety, które można wykorzystać na stokach narciarskich jak również poza nimi np. po spędzonym aktywnie dniu, będzie czekać na Ciebie cały wachlarz przyjemności, dostosowany do indywidualnych potrzeb i portfela min. SPA, noclegi, restauracje, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, wypoczynek w fitness klubach.

Czytany 2057 razy
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Najnowsze od "Marka" Mariola Kardacz

1 komentarz

  • Link do komentarza Janek O.
    Janek O.
    środa, 29 lipiec 2015 23:11

    Świetna sprawa z tą promocją. Z pewnością skorzystam z czegoś takiego. Widać, że serwis Wasz rozwija się z tygodnia na tydzień, a oferta jest niezła.

Skomentuj

Nasza galeria

ul. Wrześniowska 41/2
33-300 Nowy Sącz
produkcja(@)twojamarka.eu
gsm. 507131079